Короб металевий

Сортування:
Кабель-канал 300H50/3 GA ABB (06335)
Код товару: PK-42800
0
0.00 грн
Артикул: 06335
Бренд: ABB
Висота: 50 мм
Довжина: 3 м
Матеріал: Сталь
Кабель-канал 400H50/3 GA ABB (06336)
Код товару: PK-42801
0
0.00 грн
Артикул: 06336
Бренд: ABB
Висота: 50 мм
Довжина: 3 м
Матеріал: Сталь

Сфера застосування та різновиди коробів

При монтажі електропроводки або електричного кабелю використовуються металеві короби. Вони використовуються для захисту кабелю від можливих механічних пошкоджень, а також є опорою. Короби (ще їх називають лотки) випускаються в декількох варіантах, що відрізняються між собою розмірами, матеріалом виготовлення та конструкцією. Їх виготовляють із:

  • металу;
  • пластику.

Металевий кабельний короб зазвичай виготовляють методом штампування тонкого листа низьковуглецевої сталі, а потім покривають антикорозійним шаром.

Якщо прокладати та експлуатувати електричну проводку належить у важких умовах, віддають перевагу металевим лоткам, виготовленим з листової нержавіючої сталі.

Щоб полегшити вагу конструкції, зберігши її міцність, використовують перфоровані лотки або виготовлені з дроту.

Металеві короби для всіх видів електромонтажних робіт

Короб металевий для прокладання кабелю в асортименті Ви можете розглянути на цій сторінці каталогу нашого інтернет-магазину panelectro.ua. Ми пропонуємо перфоровані та листові лотки, виготовлені з високоякісної сталі з різними видами антикорозійної обробки.

Перфоровані моделі хороші тим, що не дозволяють перегріватися струмопровідним провідникам завдяки вільному доступу повітря. Якщо кабель експлуатується в умовах, де на нього можливий вплив агресивного середовища або підвищеної вологості, краще користуватися неперфорованим коробом з кришкою, яка закривається герметично.

Зазвичай металеві кабельні короби маркуються двома цифрами, які вказують на розмір виробу (ширина та висота в міліметрах), наприклад, 14х50. Крім цього, у маркуванні вказують товщину стінки та довжину лоткової секції.

Електротехніка високої якості від Пан Електро

Наш магазин відкрився понад двадцять років тому. За цей час налагоджено роботу з перевіреними постачальниками якісної продукції. Всі товари в нашому магазині - сертифіковані та мають гарантійний термін від виробника, тому ми впевнені у їхній якості на 100%.

У наших магазинах Вам завжди допоможуть професійні менеджери. В інтернет-магазині на зв'язку онлайн-консультант, готовий відповісти на запитання, що цікавлять.

Ми пропонуємо зручні форми оплати та доставку у будь-який регіон нашої країни. Києвом - доставка транспортом "Пан Електро", в інші міста України - Новою поштою.