Ручний інструмент

Сортування:
Прес гідравлічний АСКО-УКРЕМ YQ-300 10-300 мм² (A0170010109)
В наявності
Артикул: A0170010109
Бренд: АСКО-УКРЕМ
Вага: 3.9 кг
Діапазон перерізів: 10-300 мм²
Країна-виробник товару: Україна

Купити ручний будівельний інструмент в Україні.

Плануєте купити ручний інструмент у Києві чи Запоріжжі, у Дніпропетровську, Одесі, Харкові? Наша компанія - це велика мережа магазинів електрообладнання у Києві. Ми - надійний інтернет-магазин, який торгує електромонтажним обладнанням, освітленням, ручним та електроінструментом по всій території України. Понад 59% клієнтів, зробивши покупку в нас одного разу, повертаються повторно.

Без ручних пристроїв не обійтися в майстерні, будинку, гаражі або на дачі. Такі вироби допомагають як домашнім майстрам, і ремонтникам, наладчикам. Якщо Ви бажаєте купити ручний будівельний інструмент за доступними цінами, то компанія Пан Електро пропонує вибрати необхідний товар на нашому сайті. Ви знайдете все потрібне на сторінках нашого каталогу.

Вибираючи товар, звертайте увагу на технічні характеристики, а також наявність сертифікатів за стандартом ISO 9001 і гарантії виробника.

Що потрібно для роботи з електрикою

Електромонтажні роботи відрізняються від інших та мають певну специфіку. Це ряд будівельних робіт, спрямованих на підключення, ремонт чи демонтаж електромереж та електроустаткування. Базовий набір електромонтажного інструменту для ручних робіт може дещо відрізнятися, але загалом список пристроїв складається з:

  • викруток, зокрема, індикаторний;
  • монтажного ножа;
  • пасатижів, бокорізів та круглогубців;
  • молотка та зубила для штроблення невеликих каналів;
  • обтискних кліщів, за допомогою яких з'єднують дроти;
  • різних вимірювальних приладів.

Ручки інструменту для роботи з електрикою повинні бути спеціально ізольовані.

Вам потрібно придбати ручні інструменти? Ваше місцезнаходження Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя? Ми доставляємо товар по всій Україні!

Ефективний сервіс - магазин компанії Пан Електро (Україна)

Спеціалізований інтернет-магазин Пан Електро - це продаж та доставка ручного та електро інструменту, відмінний сервіс, аргументована ціна, професійний підхід та висока якість товарів. У нашому магазині Ви знайдете обігрівачі, освітлення, тепла підлога тощо. Широкий асортимент продукції задовольнить будь-якого покупця.

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником Нова пошта, а Києвом - кур'єрським транспортом нашого магазину. Також можна забрати замовлення самостійно з наших магазинів, адреси яких вказані на порталі.

Великий вибір якісного електроустаткування, перевірені постачальники, гарантія, сервісне обслуговування, знижки та розпродажі, розумні ціни – все це запорука багаторічного успіху нашого магазину на ринку України.