Лампи натрієві

Сортування:
Лампа натрієва Philips високого тиску SON-T 250W E E40 SL/12 (928487200098)
В наявності
Артикул: 928487200098
Бренд: Philips
Гарантійний термін: 12 місяців
Діаметр: 47 мм
Довжина: 255 мм
Артикул: 4050300015675
Бренд: Osram
Гарантійний термін: 12 місяців
Діаметр: 47 мм
Довжина: 257 мм
Артикул: 4050300577630
Бренд: Osram
Гарантійний термін: 12 місяців
Діаметр: 47 мм
Довжина: 257 мм

Натрієві лампи

Натрієві лампи є різновидом газорозрядних освітлювальних елементів, які працюють за рахунок розряду пара натрію. Світло від них - жовто-оранжеве, через що сфера застосування дещо обмежена. Однак є й позитивний момент – висока світлова віддача. Це одна з найбільш енергоефективних ламп групи газорозрядних, що характеризуються діапазоном світіння до 150 лм/Вт.

Виділяють натрієві освітлювальні елементи високого та низького тиску. Останні видають до 200 лм/Вт, проте мають тепліші відтінки кольорів. Лампи високого тиску можуть працювати дуже довго – до 25-32 тисячі годин. Якість вихідного світла не змінюється залежно від терміну експлуатації. Купити лампи ДНат стоїть тоді, коли питання економії коштів і ціни стоїть вище, ніж питання освітленості приміщення, колірного діапазону.

Такі освітлювальні елементи мають свої недоліки, серед яких: можливий витік атомів, процес запуску лампи і її стабілізація може зайняти до семи хвилин. Ми пропонуємо Вам високоякісні вироби таких брендів, як Osram, Philips та інші. Продукція бренду Osram характеризується високою світловіддачею та тривалим терміном служби. Це економне джерело світла компанія Osram випустила у трьох сімействах: NAV, NAV 4Y, NAV SUPER 4Y. Ви можете вибрати на нашому сайті будь-яку лампу або замовити її через продавця, якщо немає товару в даний момент.

Продукція Philips також є високоякісною, має тривалий термін служби, хорошу світловіддачу, яскравий колір. На сайті Ви можете вибрати освітлювальний елемент, виходячи з форми колби, потужності, світлового потоку, температури свічення, гарантованого терміну служби та інших параметрів.

Натрієва лампа в Україні: призначення та ціна

Часто подібні освітлювальні елементи застосовуються у світлових приладах із концентрованим світлорозподілом. Крім того, ДНатлампи експлуатуються спільно з індуктивним або електронним баластом. Часто можна помітити їх на парковках, у торгових центрах, на дорогах, у парках (як декоративний або архітектурний елемент). Сфера їх застосування за останні десять років значно збільшилася завдяки появі нових видів виробів та покращеній передачі кольорів. У садах можна побачити ці освітлювальні прилади. Особливо гарний колір дають лампи при тумані, у похмурий день.

Купити натрієву лампу у Києві та інших містах України

У нашому магазині пропонується широкий асортимент не тільки освітлювальних приладів, а й іншої продукції, серед якої: електромонтажне обладнання, кабелі, проводи, вироби для монтажу, тепла підлога та системи обігріву, різні інструменти та багато іншого. У структурованому каталозі Ви можете ознайомитись з новинками, популярними товарами, рекомендаціями, зниженими в ціні речами. Також пропонуємо Вам вироби зі знижки, акційну продукцію.

У нас Ви завжди можете обміняти/повернути товар згідно з встановленим законодавством України порядком. Пропонуємо гарантію від виробника на весь асортимент. Доставка оформляється як до Києва, так і до інших міст України (Новою Поштою). Оплата приймається готівкою, безготівковим перерахуванням на розрахунковий рахунок, післяплатою. Якщо виникли труднощі у виборі - телефонуйте, вказаному на сайті. Також можна отримати онлайн консультацію (у чаті).